Atrakcje

Sęk to ośrodek wypoczynkowy z atrakcjami dla dzieci i dla dorosłych

REJS MOTORÓWKĄ PO BAŁTYKU

Ze specjalną zniżką dla naszych wczasowiczów (atrakcja odpłatna)

Motorówka „Yolaine” ma 8,35 metra długości, 320 koni mechanicznych, płynie z prędkością 45-50 węzłów (ok. 80-90 km/h). Podczas rejsu który trwa około 30 minut, ubrani w kamizelki ratunkowe kierujemy się w stronę Jastrzębiej Góry, podziwiając plażę oraz nadbrzeżne umocowania, aby w końcu móc rzucić okiem na czubek latarni morskiej w Rozewiu. Widok plaży od strony morza to wyjątkowe doświadczenie, a podskoki na falach to gwarantowany zastrzyk adrenaliny.

ANIMACJA DLA DZIECI

Raj dla dzieci

W końcu wakacje! Aby cieszyć się tym wyjątkowym czasem przygotowaliśmy dla najmłodszych program animacji i zabaw na powietrzu przeprowadzanych przez doświadczonych animatorów. Poszukiwanie ukrytego skarbu, zabawy taneczne i ruchowe, wyścigi i zawody, a także prawdziwa bitwa na balony z wodą! Nasi animatorzy zmienią kolorowe baloniki w zwierzątka i kwiaty, przygotują tor przeszkód, przeszkolą nowych piratów i sprawią, że te wakacje będą ogromną radością dla małych i dużych wczasowiczów.

ZABAWY Z ANIMATORAMI

zabawa ze starszakami

(zmiana atrakcji z dyskoteki w związku z pandemią COVID-19)
Poszukiwanie skarbu, gonitwy, bitwy na balony z wodą, zawody – dla starszaków i nastolatków przygotowaliśmy specjalny program animacji na świeżym powietrzu.
Gwarancja zdrowego i radosnego spędzenia wolnego czasu, podczas wspólnej zabawy z innymi dziećmi i wykwalifikowanymi animatorami.

OGNISKO

Jolka, Jolka pamiętasz lato ze snu…

Największe ognisko w Karwi, najlepszy bigos, skwierczące na ogniu kiełbaski i chrupiący chleb, a to wszystko przy znanych i lubianych szantach i klasycznych ogniskowych piosenkach. Poczęstuj się zimnym piwem prosto z beczki i zrelaksuj się wśród radosnej atmosfery. A kiedy zrobi się za gorąco, wskazany będzie nocny spacer na plażę aby podziwiać niebo usiane gwiazdami. Będzie co wspominać!

TURNIEJE SIATKÓWKI

Codzienna porcja aktywności

Ośrodek dysponuje piaszczystym boiskiem do siatkówki. Niemalże codziennie rozgrywane są popołudniowe mecze i turnieje z nagrodami. Wiele osób odkryło tu zamiłowanie do sportu i rozwinęło siatkarski talent. Aby zachować formę i utrzymać linię polecamy udział w meczach pod okiem czujnego sędziego o bystrym oku i ciętym komentarzu sportowym. Na każdego uczestnika czeka także orzeźwiająca nagroda.

WYCIECZKI ROWEROWE

Nadmorskie szlaki dla aktywnych

Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy rowery dla dorosłych jak i dla dzieci. W naszej biblioteczce znajdują się informatory o okolicy oraz mapy i przewodniki. Najbliższe trasy rowerowe są idealne na niewymagające, rekreacyjne wypady: 25 min. do Dębek, 30 min. do Jastrzębiej Góry lub poważniejsze wyprawy: do Władysławowa lub nawet na Półwysep Helski. Po więcej informacji o okolicznych atrakcjach zapraszamy do zakładki „Okolica” i na naszego bloga.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

Do dyspozycji naszych gości są także:
 • wypożyczalnia rowerów i hulajnóg
 • gokarty dla dzieci
 • grille
 • sprężarka do pompowania dmuchanych zabawek
 • pralka, suszarka
 • bilard, ping-pong, piłkarzyki, sprzęt do kometki
 • boisko do siatkówki
 • bar z dużym wyborem piw regionalnych
 • mikrofalówka ogólnodostępna
 • sala telewizyjna
 • biblioteczka i informacje o regionie
 • piaskownica, place zabaw
 • altany rekreacyjne