Domki

Nasze domki letniskowe – nad morzem, blisko plaży, dla całej rodziny.

 

DOMEK SEGMENT

Nowoczesny dom letniskowy z piętrem (5-6 os.) z opcją dostawki (max. 2)
wysoki standard
3 pokoje

80 m2

Przestrzeń i komfort dla całej rodziny. Na piętrze znajduje się sypialnia małżeńska oraz pokój sypialny z dwoma pojedynczymi łóżkami i toaleta. Parter jest przestronnie urządzony: pokój dzienny, nowoczesne wyposażenie, oświetlony taras i elegancka łazienka z prysznicem. Odetchnij głęboko nadmorskim powietrzem i ciesz się szumem morza falującego zaledwie 250 metrów dalej.

Dodatkowo:

ZOBACZ DOMEK

Kociewie I / Kociewie I PLUS

Domek dwupokojowy (4-5 os.)
podstawowy standard
2 pokoje

32 m2

Nasz wakacyjny klasyk. Przytulny drewniany domek parterowy dla większej ilości osób. Dwa pokoje pozwalają na więcej prywatności i wiele radości dla dzieci (zwłaszcza wersja z łóżkiem piętrowym). Atmosfera wakacji w domku letniskowym pozostanie we wspomnieniach dzieci na długie lata, a taras z dużym stołem uprzyjemni grille i nocne rozmowy.

W wersji PLUS domek został wyremontowany, rozjaśniony oraz wzbogacony o klimatyzację.

Dodatkowo:

ZOBACZ DOMEK

Kociewie II

Jednopokojowy domek letniskowy (2-3 os.)
podstawowy standard
1 pokój

22 m2

Malutki i przytulny. Ten domek zapewni miłą atmosferę dla rodziny z małym dzieckiem lub pozwoli parze zakochanych na spędzenie urlopu tylko we dwoje. Rozkład pomieszczeń to duży pokój, przedpokój z akcesoriami kuchennymi i łazienka.

 

Dodatkowo:

ZOBACZ DOMEK

Kociewie III

Domek nowoczesny, dwa pokoje (4-5 os.)
wysoki standard
2 pokoje

39 m2

Stylowy i solidnie wykonany. Idealny wybór gdy chcesz połączyć nowoczesne wnętrze z rodzinnym klimatem naszego ośrodka. Wakacyjna atmosfera w tym solidnie wykonanym domku szybko udzieli się Tobie i twoim bliskim. Jasny domek i nowe wyposażenie to komfort i swoboda podczas urlopu.

Dodatkowo:

ZOBACZ DOMEK

Kociewie IV

Domek nowoczesny, trzy pokoje (4-6 os.)
wysoki standard
3 pokoje

52 m2

Gdy szukacie swobody i nowoczesności dla całej rodziny. Bardzo duży i przestronny domek parterowy. Aż trzy pomieszczenia to wiele swobody, a nowe wyposażenie daje gwarancje wypoczynku na najwyższym poziomie. Dwie osobne sypialnie w tym jedna z ogromnym łóżkiem małżeńskim sprawią, że wypoczynek tego lata będzie jak bajka.

Dodatkowo:

ZOBACZ DOMEK

LEGENDA

standard
łazienka
klimatyzacja
ilość pokoi
wi-fi
przyjazne zwierzakom
metraż z tarasem