Pobyt z psem

Czy możliwy jest pobyt w naszych domkach ze zwierzętami? Tak!

Regulamin pobytu ze zwierzętami

 

Warunki przyjęcia

 1. Przyjęcie zwierzęcia na pobyt w OW SĘK jest możliwe po wcześniejszym zgłoszeniu tego w momencie rezerwacji. Jest to konieczne, gdyż staramy się dobierać lokalizację domków względem preferencji gości i późniejsze zmiany są utrudnione.
 2. W OW SĘK mogą przebywać jedynie zwierzęta domowe. Mamy prawo odmowy przyjęcia zwierząt powszechnie uznawanych za groźne lub agresywne, w tym: gadów, pajęczaków oraz psów rasy: Amerykański pit bull terier, Dog z Majorki, Buldog amerykański, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Tosa, Rottweiler, Akbash dog, Anatolian karabash, Moskiewski stróżujący, Owczarek kaukaski (Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 roku w sprawie wykazu ras psów uznawanych za agresywne)
 3. Nieuprzedzeni o towarzyszących Gościom zwierzętach, możemy nie zapewnić wolnego pokoju i nie wyrazić zgody na pobyt zwierzęcia.
 4. Pobyt zwierzęcia warunkowany jest posiadaniem jego książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami i poświadczeniem odrobaczenia.
 5. W obawie o bezpieczeństwo naszych Gości oraz innych zwierząt przebywających na terenie hotelu, nie przyjmujemy również ras uznawanych za agresywne, ani zwierząt agresywnych w stosunku do innych zwierząt oraz ludzi.
 6. Dbając o bezpieczeństwo, zwierzę powinno posiadać legowisko, smycz, obrożę, kaganiec, klatkę – w zależności od gatunku zwierzęcia.
 7. Zabrania się wprowadzania zwierząt do jadalni, do świetlicy, do sali zabaw oraz na statek piracki.
 8. Domki w standardzie podwyższonym (Kociewie III, Kociewie IV, Segment) – akceptujemy wyłącznie małe zwierzęta.

Opłata

 1. Opłata za pobyt zwierzęcia wynosi:
  1. 20 zł/doba – małe zwierzęta np. york, maltańczyk, chihuahua, koty
  2. 30 zł/doba – duże zwierzęta np. lablador, golden retriver, owczarek niemiecki
  3. W przypadku wątpliwości granicą jest 10 kg.
 2. Za przyjazd gości z psem bez wcześniejszej informacji może zostać nałożona dodatkowa opłata – 200 zł.
 3. Za niepoinformowanie recepcji hotelu o posiadaniu psa w pokoju, zostanie nałożona kara w wysokości 300zł.

Hałas i zakłócenia

 

 1. Zwierzęta przebywające zarówno w domkach jak i na terenie obiektu nie może przeszkadzać innym gościom ani stanowić zagrożenia dla dzieci (ani dorosłych), nie może także utrudniać wypoczynku innym gościom. Prosimy upewnić się, że Państwa pupil nie sprawia hałasu zwłaszcza w nocy.
 2. W przypadku powtarzających się kilkakrotnie skarg ze strony innych Gości, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia zwierzęcia z obiektu na koszt jego właściciela.
 3. Zwierzę może zostać samo w domku wyłącznie w przypadku gdy mają Państwo pewność, że jest do tego przyzwyczajone, nie spowoduje szkód, ani nie będzie nawoływać właściciela.
 4. W przypadku, gdy pracownicy OW SĘK będą mieli uzasadnione podejrzenia, że pozostawione w pokoju zwierzę zakłóca pobyt innych gości, niszczy mienie obiektu, bądź może spowodować sytuację zagrożenia dla siebie lub innych gości, recepcja OW SĘK będzie starała się skontaktować z właścicielem w celu rozwiązania problemu. Gdy kontakt będzie niemożliwy, zastrzegamy sobie możliwość wejścia personelu do pokoju gościa również z ewentualną pomocą odpowiednich służb i usunięcia zwierzęcia z obiektu. Wszystkie koszty wynikłe z powyższych czynności pokrywa właściciel zwierzęcia.

Higiena i czystość

 

 1. Właściciel zwierzęcia odpowiada za czystość po nim – w domku i w częściach ogólnodostępnych. Prosimy o sprzątanie po swoim pupilu.
 2. Wyprowadzanie psów może odbywać się w wyznaczonej strefie lub poza terenem obiektu. Właściciele psów są zobowiązani do sprzątania nieczystości pozostawionych przez psy na terenie oraz w otoczeniu obiektu.
 3. Uprasza się o nie wpuszczanie psów na łóżka i kanapy.
 4. Właściciele kotów muszą posiadać kuwetę z piaskiem.

Odpowiedzialność

 

 1. Właściciel zwierzęcia odpowiada za wszelkie szkody i zanieczyszczenia spowodowane przez jego zwierzę i jest zobowiązany do pokrycia kosztów wszelkich uszkodzeń.
 2. Wszystkie szkody w mieniu obiektu bądź mieniu innych gości spowodowane przez zwierzęta będą wyceniane przez Dyrekcję OW SĘK, a ich kosztami będą obciążeni właściciele zwierząt.
 3. Zwierzę musi pozostawać pod nadzorem przez cały pobyt na terenie obiektu.
 4. Psy muszą być wyprowadzane na smyczy (w przypadku ryzyka gryzienia także w kagańcu) pod opieką właściciela bądź osoby upoważnionej.

 

 

 

Zobacz jak u nas wygląda! (film z 2018 r.)

OBEJRZYJ FILM